دوشنبه, 03/24/1400 - 09:27 kermanshah-admincb
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:

همه هدف دشمنان این است که ما را نسبت به حضور در پای صندوق‌های رای دلسرد کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه عنوان کرد: همه هدف دشمنان این است که مارا نسبت به حضور در پای صندوق‌های رای دلسرد کنند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه پیش از ظهر امروز یکشنبه ۲۳ خرداد در نشست روشنگری فرهنگیان که با هدف حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات ۲۸ خرداد برگزار شد، گفت: باید با حضور حداکثری در پای صندوق های رای بار دیگر به دشمنان  ثابت کنیم مدافع آرمان‌های اسلام و انقلاب هستیم.
وی افزود: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای مشت محکم دیگری بر یاوه گویی های دشمنان اسلام و انقلاب خواهد بود.
یزدان پناه تاکید کرد: باید با حضور حداکثری در انتخابات نگذاریم دشمن شاد شود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با دعوت از فرهنگیان و خانواده های آنها برای حضورباشکوه در انتخابات، گفت: از جامعه فرهنگیان می خواهیم در روزهای باقیمانده تا برگزاری انتخابات همگان را به رای دادن ترغیب کنند تا به یاری خداوند شاهد انتخاب فرد اصلح به عنوان رئیس جمهور باشیم.
وی یادآوری کرد: اگر رئیس جمهور با رای بالای مردم انتخاب شود، با اقتدار بیشتری می تواند برنامه‌های خود را در جهت بهبود فضای کشور در حوزه‌های مختلف و در صدر آنها حل مشکلات اقتصادی دنبال کند.

 

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)